PSI Logo Kolor2 1      logo psse pl nowe  

POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" wraz z Bankiem Spółdzielczym w Nakle nad Notecią serdecznie zapraszają na III Forum Przedsiębiorców i Pracodawców Powiatu Nakielskiego, które odbędzie się w Restauracji Art-Cafe Cafe&Restaurant w dniu 25.05.2019 r.

Firma MFlex, która w 2017 roku zawarła umowę na dzierżawę terenów inwestycyjnych z Gminą Nakło nad Notecią poszukuje ambitne osoby do pracy na stanowiskach:

Dnia 25.02.2019 r. Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Napierała zawarł kolejną umowę na dzierżawę terenów inwestycyjnych o powierzchni 0,4000 ha w Nadnoteckim Parku Przemysłowym w Paterku. Nowym inwestorem stała się firma „FHU MIX Krzysztof Bojanowski”, który jest właścicielem marki Novimas. Firma jest producentem mieszanek przyprawowych i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Dnia 17.04.2019 r. Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Napierała zawarł kolejną umowę na dzierżawę terenów inwestycyjnych o powierzchni 1,0003 ha w Nadnoteckim Parku Przemysłowym w Paterku.

Dnia 12.12.208 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią odbyła się konferencja pt. „Inwestuj w gminie Nakło z zyskiem dla firmy”.

Strona 1 z 6